SEKTÖRDEKİ TECRÜBEMİZLE

HER ZAMAN EN YENİSİ VE EN ŞIK AKSESUARLARI SUNUYORUZ

2000


  YILINDAN BU YANA


NEV AKSESUAR

HAKKIMIZDA

Modada farklılıkları oluşturan ve güzel ürünlere son dokunuşları yapan metal aksesuarlarımızın bir kısmını kendimiz imal etmekle birlikte ithal ürün portföyümüzde mevcuttur. Dünyadaki güncel trendleri izleyen profesyonel kadromuzun katkılarıyla zaman içerisinde trend belirleyici ve izlenen bir ürün çeşitliliği oluşturduk.

Titiz çalışmamız, müşteri taleplerine hızlı cevap veren dinamik yapımız ve güçlü satış sonrası desteğimiz sayesinde müşterilerimizin güvenini kazandık. Bundan sonra da aynı prensipleri geliştirerek sürdürmek ve ortaklarımızla birlikte büyümeye devam etmek, şirketimizin temel vizyonunu oluşturmaktadır.

  • Sürekli gelişip kendini yenileyen bir yaklaşımla ürün, hizmet ve çözümler oluşturarak, sürdürülebilir karlılığı yakalamış açık yönetim anlayışıyla hareket eden bir dünya şirketi olmak.
  • Etik değerlerimizden ve kaliteden ödün vermeden, Türkiye'nin dünya nezdinde prestijini yükseltecek projelere imza atmayı ilke edinip, yeni değerler üreterek büyümek.

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini amaç edinen Nev Aksesuar ,müşterilerine fazla araştırıp zaman kaybetmeden aynı anda binlerce ürün çeşidini bulma olanağı sunmaktadır. Nev Aksesuar ürünleri şuan ki konumuna uygun fiyat, hizmet ve kalite politikasını izleyerek ulaşmıştır. Amaç her zaman müşterilerimize konfeksiyon aksesuarlarının en iyisini sunmaktır.

  • Kalitenin "müşteri, istek ve ihtiyaçlarına uygunluk" olduğu inancıyla, müşteri taleplerinin en uygun ve kısa zamanda karşılanmasını sağlar.
  • Firmamız müşteri memnuniyetini arttırmak için süreç temeline dayanan kalite yönetim sistemini uygular, sistemin etkinliğini gözden geçirir ve sürekli geliştirmesi için gereken kaynakları sağlar.
  • Müşteri şartları ve yasal şartların yerine getirilmesi için gerekli tüm faaliyetleri planlar ve uygular.

Modanın en önemli bölümü olan Aksesuarda değişim, detay ve yeniliklere hızlı ayak uydurarak bu gelişmeleri müşterilerimize tüm hızıyla sunmaktayız. Her zaman verimliliği esas alıyoruz. Asıl hedefimiz Türkiye'ye ve Türk insanına katkı sağlamaktır. İşimizi gerçekten severek yapıyoruz. Genç girişimcileriz ve hayalimizi gerçekleştiriyoruz.

  • Detay ve yeniliklere hızlı adapte olmakta başarılıyız.
  • Süreçlerimizde her türlü kaynağın en verimli biçimde kullanılmasını ilke ediniriz.
  • Faaliyetlerimiz esnasında oluşabilecek herhangi bir kaza veya acil durumda maddi ve manevi kayıplarımızı en aza indirecek yöntemleri geliştiririz.
  • İşimizde iyi olmak için sürekli taleplerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Yüzümüzü her zaman sizlere çeviriyoruz. Bahane değil çözüm üretiyoruz.


SİZİNLE BERABER ÇALIŞMAK DİLEĞİYLE